Logo lt.boatexistence.com

Ar vartininkas pralaimėjo serijoje?

Turinys:

Ar vartininkas gali užsidaryti ir vis tiek pralaimėti ledo ritulio rungtynes? … Vartininkas vis tiek gali pralaimėti, jei atsimuštų į įvartį. Nors ir vartininkas, ir komanda uždirbs pralaimėjimą OT (prailginimo / pralaimėjimo metimų) stulpelyje, vartininkas bus apdovanotas užmušimu.

Ar pralaimėjimas susišaudydamas laikomas uždarymu?

Vartininko uždarymo premija įskaitoma vartininkams, jei jie įmuša visą žaidimą įmušdami 0 įvarčių pagal reglamentą + pratęsimą. Rūšio įvarčiai neapsaugos nuo atakos. Vartininkas turi būti vienintelis rekordinis vartininkas, kad gautų įvertinimą už uždarymą.

Ar vartų sargams įskaičiuotos pergalės serijoje?

Pratęsime arba šaudykloje vienas iš ant ledo esančių vartininkų laimės, bet kitas nepatirs tiesioginio pralaimėjimo. Kuris vartininkas laimi pratęsimą arba seriją, laimi ir jis įtraukiamas į sezono pergalių stulpelį.

Kas gauna uždarymą, kai žaidžia du vartininkai?

Jei du vartininkai susivienija dėl uždarymo, nė vienas negauna įskaitos už uždarymą. Vietoj to jis įrašomas kaip komandos uždarymas Jei reguliariojo sezono rungtynės pasibaigus pratęsimui yra lygios 0:0, abiem vartininkams užskaitomas uždarymas, neatsižvelgiant į tai, kiek įvarčių buvo įmušta. susišaudyme.

Kas atsitiks, jei vartininkas gaus baudą?

Kai vartininkas gauna baudą ledo ritulio varžybose, vartininkas bausmės neatlieka. Vietoj to trenerio pasirinktas žaidėjas atliks bausmę jo vietoje. Nubaustas vartininkas lieka savo tinkle, nors baudinys jam buvo įskaitytas.