Kodėl kahlua nėra veganas?

Kodėl kahlua nėra veganas?
Kodėl kahlua nėra veganas?
Anonim

"Kahlúa Original ir Kahlúa Flavors yra nepriimtini laikantis veganiškos dietos. "Kahlúa Ready-to-Drink (RTD) taip pat nėra veganai, nes juose yra pieno ir/ arba pieno b altymai." … Naudojami cukrūs laikomi veganiškais. Nenaudojame b altojo rafinuoto cukraus.

Kodėl Kahlua nėra veganas?

Kahlua naudoja cukrų, filtruotą su kaulų anglimis

Nors jie nenaudoja jokių gyvūninės kilmės produktų, Kahlua nustatė, kad vienas iš jų tiekėjų naudoja cukraus rafinavimo procesą tai netinka veganams.

Ar Kahlua yra veganas?

Ne, originalūs Kahlúa ir Kahlúa produktai yra aiškiai pažymėti kaip ne veganiški. „Gerti paruoštų“produktų etiketėje yra nurodyta, kad juose yra pieno arba pieno b altymų, tačiau šiek tiek mažiau aišku, kodėl originalus gėrimas nėra tinkamas veganams.

Ar Kahlua pieno pagrindu?

Ar „Kahlúa“sudėtyje yra pieno produktų (pieno ar grietinėlės)? Ne, Kahlúa Original sudėtyje nėra pieno, grietinėlės ar jokių iš pieno gautų ingredientų. „Kahlúa Espresso Martini RTD's“ir „Kahlúa Nitro Cold Brew RTD“taip pat nėra pieno ar grietinėlės.

Iš ko padaryta Kahlua?

Kahlua yra kavos skonio likeris, kurį 1936 m. įkūrė keturi draugai Meksikoje. Likeris gaminamas arabikos kavą derinant su cukrumi, vanile ir romu, ir naudojamas klasikiniuose kokteiliuose, tokiuose kaip „White Russian“, „Espresso Martini“ir „Mudslide“.

Rekomenduojamas: