Logo lt.boatexistence.com

Ar Dreamer laimi veisėjų taurę?

Turinys:

Filmas „Svajotojas“paremtas tikra istorija apie tai, kas neįsivaizduojama: arklys, sulaužęs kaulą ir vėl grįžęs lenktyniauti. Ji buvo Mariah's Storm, 1995 Turfway Breeders' taurės laimėtoja.

Ar Sonador laimėjo Breeders taurę?

Tačiau filme Soñador (arklys pagal Mariah's Storm) laimėjo Klasikinę veisėjų taurę (kaip penktoji kumelė, dalyvavusi tose lenktynėse), tuo tarpu Realiame gyvenime Mariah's Storm bėgo Breeders' Cup distaff ir užėmė devintą vietą iš dešimties.

Kas nutinka Dreamer pabaigoje?

Pabaigoje Matas pagaliau atsijungia nuo Teo ir mano, kad Izabelė liks su juo Tačiau taip neturi būti. Jiedu išvyksta kartu, palikdami jį riaušininkų minioje. Jų mėnesio trukmės svajonė kartu baigėsi, o Matthew liko nepastebėtas.

Kas buvo pirmoji kumelė, laimėjusi Breeders taurę?

Viena mylimiausių čempionų Breeders' Cup istorijoje, Zenyatta tapo pirmąja patele, laimėjusia Breeders' Cup Classic, ir pirmuoju žirgu, laimėjusiu dvi skirtingas Breeders' Cup lenktynes.