Logo lt.boatexistence.com

Ką „betway“reiškia „overs“ir „under“?

Turinys:

Daugiau/mažiau nei 0,5 įvarčio yra lažybų rinka, kurioje žaidėjai stato už bendrą per rungtynes įmuštų įvarčių skaičių (abiejų komandų) Statymai virš/mažiau nei 0,5 įvarčio padengia 90 minučių plius papildomas laikas, bet ne papildomas laikas. … Pavyzdžiui, jei statote daugiau nei 2,5 įvarčio, jums reikia, kad rungtynėse būtų 3 ar daugiau įvarčių, kad galėtumėte laimėti.

Ką reiškia mažesnis nei 1,5 Betway?

Abu kėliniai mažiau nei 1,5 įvarčio MarketExplained Tai reiškia, kad statei, kad KIEKVIENoje rungtynių pusėje bus įmušta mažiau nei įvarčių Kaip tai veikia Jei pirmojo kėlinio rezultatas yra 1- 0=įmuštas įvartis kėlinyje ir galutinis rezultatas 2-0=įmuštas įvartis kėlinyje Jūs laimite savo statymą.

Kas yra overs ir unders Betway?

Kas yra daugiau/nepakanka lažybų? Lažybas per/žemiau siūlo įvairių sporto šakų bukmekeriai. Priešingai lažyboms laimėti/lygiosios/laimėti, daugiau/mažesnis yra susijęs su kartų skaičiumi, kiek kas įvyks, arba laiko trukme, per kurią kažkas įvyks tam tikrose rungtynėse, o ne galutiniu rezultatu

Ką reiškia mažiau nei 1,75 įvarčio?

Mažiau nei 1,75 yra PUSĖS NUOSTOLIŲ . Daugiau 1,75 yra pusė laimėjimo.

Ką reiškia mažiau nei 2,5 įvarčio?

Mažiau nei 2,5 įvarčio yra populiarus futbolo statymas, kuris tiesiogine prasme reiškia, kad state, kad futbolo rungtynėse bus mažiau nei 2,5 įvarčio. Tai reiškia, kad laimėtumėte mažiau nei 2,5 įvarčio statymą, jei rungtynės, dėl kurių statėtumėte, neįmuštų įvarčių, nebūtų vieno įvarčio arba neįmuštų dviejų įvarčių.