Logo lt.boatexistence.com

Ar Mikaela Shiffrin laimėjo?

Turinys:

Anonim

Mikaela Shiffrin patvirtino savo titulą kaip geriausia visų laikų Amerikos kalnų slidininkė laimėdama rekordinį šeštąjį pasaulio čempionatą pirmadienį. Shiffrin laimėjo kombinuotą rungtį Cortina d'Ampezzo, Italijoje, kad pasiektų etapą.

Ar Mikaela Shiffrin šiandien laimėjo slalomą?

Pergalę vadindama karčiai saldžia, Mikaela Shiffrin, dukart olimpinė čempionė, pirmadienį Kurševelyje, Prancūzijoje, laimėjo Pasaulio taurės didžiojo slalomo varžybas. Ji pirmą kartą užlipo ant Alpių prizininkų pakylos nuo netyčinės savo tėvo Jeffo mirties. prieš 10 mėnesių.

Kas atsitiko slidininkei Mikaela Shiffrin?

Olimpinė slidininkė Mikaela Shiffrin grįžo į savo pergalių kelią ir laimėjo savo pirmąsias pasaulio taurės lenktynes nuo jos tėvo Jeffo mirties prieš 10 mėnesių.65 metų Doveris, N. J., netikėtai mirė sekmadienį, vasario 2 d., po nelaimingo atsitikimo savo namuose Edvardse, Kolobrijoje.

Kaip mirė Jeffas Shiffrinas?

Vasario 2 d. jos tėvas Jeffas staiga mirė nuo nelaimingo atsitikimo, būdamas namuose Kolorado valstijoje. Jam buvo 65 metai. Tuo metu kitoje pasaulio pusėje rungtyniavusi slidininkė su mama Eileen ir broliu Teiloru išskubėjo namo, kad būtų šalia.