Ar Barkley šiandien laimėjo savo lažybas?

Turinys:

Auburn legenda padarė 100 000 USD statymą už save, kadpateks į geriausiųjų Amerikos šimtmečio čempionato 70-uką, Barkley penktadienį per SportsCenter ESPN pranešė Stanui Verrettui. Praėjusiais metais jis užėmė antrąją vietą.

Ar Charlesas Barkley šiandien laimėjo savo lažybas?

NBA šlovės muziejaus narys Charlesas Barkley užėmė 76 vietą Amerikos šimtmečio čempionato įžymybių golfo turnyre Edgewood Tahoe mieste sekmadienį, jam kainavo 100 000 USD ir tiesiog pralaimėjo galimybė laimėti 500 000 USD. Vinny Del Negro įveikė Johną Smoltzą pirmoje ketvirtoje atkrintamųjų varžybų duobutėje ACC istorijoje.

Kas laimėjo Lake Tahoe įžymybių golfo turnyrą 2021?

2021 m. Amerikos amžiaus čempionato galutiniai rezultatai: piniginių prizų išmokėjimas ir lyderių lentelė.2021 m. Amerikos šimtmečio čempionato finalo lyderių sąraše pirmauja nugalėtojas Vinny del Negro, o buvusi NBA žvaigždė Edgewood Tahoe golfo klube iškovojo titulą 54 duobučių NBC priklausančiame įžymybių golfo turnyre..

Kas šiandien laimėjo įžymybių golfą?

Del Negro staigios mirties atkrintamosiose varžybose įveikė Johną Smoltzą sekmadienį „American Century Championship“įžymybių golfo turnyre Edgewood Tahoe. Tai buvo ketvirtosios atkrintamosios varžybos ACC istorijoje. Del Negro, buvęs „Suns“žaidėjas, transliuotojas ir vadovas, už savo laimėjimą laimėjo 125 000 USD. „Man tai net nerūpi.

Ar Barkley pateko į 70 geriausių?

Amerikos šimtmečio čempionato turnyre su koeficientu 8:1 pateko į 70 geriausių, Charlesas Barkley pastatė 100 000 USD statymą už save, kad galėtų pasitraukti. … Tegul jis padarė, bet Barkley galiausiai užėmė lygiąją 76 vietą, pralaimėdamas statymą.