Logo lt.boatexistence.com

Ar šiandien Šveicarijos parašiutininkas laimėjo?

Turinys:

Swiss Skydiver laimėjo 1 klasės stebėtojo mylią 2021 m. kovo 13 d. Santa Anitos parke.

Ar šveicarų parašiutininkė šiandien laimėjo savo lenktynes?

Šveicarijos parašiutininkas užsitikrino savo pirmąją 1 laipsnio pergalę Saratoga , praėjusį rugpjūtį patogiai 3 ½ ilgio pergale žokėjui Tyleriui Gaffalione Alabamos Stakes. … Ortizas jaunesnysis taps septintuoju skirtingu motociklininku, kuriam bus suteikta galimybė pakelti koją, kai Šveicarijos parašiutininkas pavers Whitney savo 15th gyvenimo startu.

Ką šiandien sumokėjo Šveicarijos parašiutininkas?

Swisss Skydiver sumokėjo labai garbingą 25,40$ už pergalę, Authentic už vietą sumokėjo mažai 3,30 USD, o Jėzaus komanda sumokėjo 12,20 USD parodoje.

Kas laimėjo šiandienos „Preakness“?

Rombauer laimi Preakness Stakes. BALTIMORE – Rombaueris, kurį jojo Flavien Prat, sulaikė Midnight Bourbon ir Kentukio Derbio nugalėtoją Mediną Spirit, kad užfiksuotų 146-asis Preakness Stakes prieš ribotą minią šeštadienį saulės apšviestoje Pimlico lenktynių trasoje.

Kas laimėjo „Pimlico 2020“?

Mike'o McCarthy's Rombaueris šeštadienį nugalėjo po to, kai užėmė pirmą vietą 146-oje Preakness Stakes. Lenktyninis žirgas, kuriuo jojo Flavien Prat, Pimlico lenktynių trasoje finišavo prieš vidurnakčio burboną, o vėliau užbaigė Medina Spirit siekį tapti 14-uoju žirgu, laimėjusiu trigubą karūną.