Sudedamosiose dalyse jis gali būti nurodytas kaip lecitinas iš sojų, sojų lecitinas arba lecitinas (iš sojų) arba bet kokie kiti susiję būdai, įskaitant jo E numerį E322 (daugiau apie painiavą, kurią tai gali sukelti vėliau). … Bet, laimei, kalbant apie sojų lecitiną, galime saugiai patvirtinti, kad jis tikrai veganiškas
Kas yra emulsiklis 322?
Emulsiklis (322) yra gelsvai ruda medžiaga, kuri yra fosfolipidų ir kitų nefosfolipidinių junginių mišinys, gaunamas iš sojų aliejaus jį perdirbant. Emulsiklis (322) paprastai naudojamas skystas, bet gali būti naudojamas ir granulių pavidalu.
Kuris emulsiklis yra vegetariškas?
Emulsiklis, naudojamas kaip kai kurių duonos gaminių ir kepinių sudedamoji dalis. E481 yra pagamintas iš pieno rūgšties ir stearino rūgšties. Naudojama pieno rūgštis gaminama fermentuojant cukrų ir yra veganiška (jokia komercinė pieno rūgšties forma nėra gaminama iš pieno pieno).
Ar sojų lecitinas E322 yra vegetariškas?
Gamintojai: ADM rašė, kad „ADM sojų lecitino gaminiuose nėra gyvūninės kilmės produktų ar šalutinių produktų ir jie tinka vegetarams ir veganams…
Kas yra sojų lecitinas E322?
Produkto aprašymas. Urban Platter Sojų lecitino skystis (E322), 450g / 15,9oz [Emulsiklis, maistinis, be GMO] Miesto lėkštės sojų lecitinas pagamintas iš ne GMO sojų pupelių. Paprastai jis naudojamas kaip emulsiklis arba lubrikantas, kai dedamas į maistą, bet taip pat naudojamas kaip antioksidantas.