Logo lt.boatexistence.com

Ar brees geriau nei Brady?

Turinys:

Anonim

Nr.. Šį sezoną jiedu iškeitė lyderio poziciją į perdavimus per karjerą, kol Breesas susižeidė šonkaulius ir praleido keturias rungtynes. Brady turi 581, o Breesas – 571.

Ar Drew Breesas yra geriausias visų laikų QB?

Breesas buvo visų laikų QB , o ne visų laikų nugalėtojasNors Brady beveik neabejotinai įtrauks jį į NFL visų laikų sąrašą. ir pramuštų jardų, Breesas daugelį metų išliks šalia daugelio lygos pramušimų rekordų viršūnės.

Kas yra geresnis gynėjas už Tomą Brady?

Beveik visi sutinka, kad Tomas Brady aplenkė Joe Montana kaip geriausias visų laikų gynėjas. Ir priežastis akivaizdi: Brady laimėjo septynis „Super Bowls“, o Montana laimėjo „tik“keturis.

Kas yra geriausias visų laikų gynėjas?

1. Tomas Breidis. Nenuostabu, kad Tomas Brady užima aukščiausią vietą šiame sąraše kaip geriausias visų laikų gynėjas. Jis yra labiausiai apdovanotas visų laikų NFL žaidėjas – laimėjęs septynis „Super Bowl“, penkis „Super Bowl“MVP ir tris reguliaraus sezono MVP.

Ar juodaodis QB kada nors laimėjo Super Bowl?

Nors abu startai buvo nesėkmingi, sezono pabaigoje, kai „Redskins“pateko į atkrintamąsias varžybas, Williams, turintis 94,0 perdavimų reitingą, buvo pasirinktas startu.. Jis atvedė komandą į Super Bowl XXII, kur jie sumušė Denverio Broncos ir tapo pirmuoju juodaodžiu gynėju, laimėjusiu Super Bowl.