TALLY Brattle apmąstė savo laiką kaip dalyvė Channel 4 laidoje „The Circle“, kai buvo užblokuota dalyvauti šou. Tally iš Worthing pasirodė televizijos realybės šou, kur rizikuojama 100 000 GBP prizu nenuspėjamame populiarumo žaidime.

Tally Brattle yra vienas iš devynių žaidėjų, dalyvavusių „The Circle 2021“atidarymo vakarą. 23 metų moteris yra gydytojų chirurgijos registratūros darbuotoja iš Worthing.

Kas buvo užblokuotas „The Circle“?

Per keturias serijas mes atsisveikiname su Michelle, žinomais kaip Ava ir Chanel, taip pat su Calvin, kuris buvo vienintelis žaidėjas, užblokuotas per antrąją serijų seriją.

Ar Manrika laimi „The Circle 2021“?

2021 m. balandžio 9 d. serialą laimėjo Natalija Platonova, 29 metų parašiutininkės „Felikso“vaidmenyje. Manrika Khaira buvo serijos antroji vieta. Abi žaidėjos galutiniuose reitinguose užėmė pirmąją vietą, tačiau dėl daugiausiai aukščiausių reitingų surinkusios Natalijos ji buvo karūnuota bendru nugalėtoju

Kas palieka Circle 2 sezoną?

The Circle 2 sezonas šią savaitę baigėsi netikėtai nugalėjus finale. Tai būtų Trevoras, šamo personažas, kurį vaidina jo žmona Deleesa, o kažkas, atrodo, liko su santykinai mažais sąjungininkais po to, kai jo „brolis“Mitchellas buvo paleistas prieš pat finalą.