Logo lt.boatexistence.com

Ar garsiakalbiai patenka į atkrintamąsias?

Turinys:

Tai oficialu: šeštadienio vakarą Lumen Field stadione 4:1 įveikę Vankuverio „Whitecaps“, Sietlo „Sounders“komanda iškovojo vietą „Audi MLS Cup“atkrintamosiose varžybose 13-ą sezoną iš eilės. „Manau, kad tai nuostabus pasiekimas“, – po rungtynių sakė puolėjas Willas Bruinas.

Kur rikiuojasi Sounders?

Naujausi MLS Power Rankings iš MLSsoccer.com ir ESPN.com priskiria Seattle Sounders consensus Nr. 2 komandai lygoje 24 savaitę.

Kokia MLS komanda niekada nepraleido atkrintamųjų?

Major League Soccer (MLS) su Audi USA.

Seattle Sounders FC nuo pat įėjimo į lygą niekada nepraleido Audi MLS taurės atkrintamųjų varžybų.

Ar Drew Carey priklauso Sounders?

Carey, kuris pasirodė komisijoje po pasirodymo su lamos kostiumu, trumpai informavo teisėją Keną Jeongą, kad jam „priklauso dalis Seattle Sounders futbolo komandos – kad Beje, neseniai laimėjo MLS čempionatą. "

Ar Drew Carey vis dar yra „Seattle Sounders“savininkė?

Kaip Carey atskleidė, kai buvo demaskuotas, Sietlo užuomina buvo linktelėjimas į jo nuosavybės dalį Seattle Sounders FC, net šaukdamas, kad klubas laimėjo 2019 m. MLS taurę. „Aš visą laiką esu Sietle, nes man priklauso Seattle Sounders futbolo komandos dalis“, – sakė jis.