Logo lt.boatexistence.com

Kaip bliuzonai patenka į atkrintamąsias?

Turinys:

Ir vėl Portlando „Trail Blazers“keliauja į NBA atkrintamąsias. Sekmadienio vakarą 132:116 nugalėję Denverio „Nuggets“, „Blazers“užėmė vietą atkrintamosiose aštuntą sezoną iš eilės – tai ilgiausia aktyvi serija NBA.

Ar „Trail Blazers“pateks į atkrintamąsias?

6 2021 m. NBA atkrintamosiose varžybose; Pirmajame ture susidurs su „Nuggets“Portlando „Trail Blazers“eina į posezonį ir išvengė Vakarų konferencijos turnyro. Portlandas sekmadienį iškovojo vietą atkrintamosiose varžybose, kai nugalėjo Denverio „Nuggets“.

Ar „Blazers“gali gauti 5-ąją vietą?

Jie jau užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose ir nepateks į atkrintamųjų varžybų turnyrą. „Blazers“gali būti penktoji, šeštoji arba septintoji. … Jie negali pakilti į penktąją vietą, o jei „Blazers“laimės sekmadienį, „Lakers“taip pat negali pakilti į šeštą.

Kodėl Portlandas yra 6-oji vieta?

Tiebreakers. Portlandui priklauso ir Dalasas, ir Los Andželas, nes kiekvieną sezoną laimėjo 2:1. Tačiau komandoms susiklosčius lygiagrečiai, „Blazers“gautų šeštąją vietą, nes Dallasas iškovojo trijų atmušimų rezultatą, nes laimėjo divizioną

Kas nutiks, jei „Trail Blazers“laimės?

Jei „Blazers“laimėtų antrąsias rungtynes, jie užsidirbtų 8-ą vietą Vakaruose Jei pralaimėtų antrąsias rungtynes, jie nepatektų į atkrintamąsias.. Jei Portlandas iš „Play-In“išeitų su 7 arba 8 vieta, pirmame atkrintamųjų varžybų rate jie susidurtų su „Jazz“arba „Suns“.