Ar Warninks Advocaat yra pieno? „Deja, turime pranešti, kad visuose mūsų chocovine variantuose yra pieno (grietinėlės), todėl jie netinka veganams. "Norime informuoti, kad De Kuyper Raspberry ir Crème de Cassis likeris tinka veganams. "
Ar Warninks advocaat sudėtyje yra pieno produktų?
Warninks yra visiškai natūralus produktas, pagamintas tik naudojant brenį, kiaušinių trynius, cukrų ir vanilę be jokių konservantų ar dirbtinių tirštiklių.
Iš ko pagamintas „Warninks Advocaat“?
Skanus likeris, pagamintas iš 4 ingredientų: Kiaušinių tryniai, brendis, vanilė ir cukrus. Esminis tradicinio „Sniego gniūžtės“kokteilio ingredientas (su limonadu ir šlakeliu žaliosios citrinos sulčių) arba skaniai skanaujamas grynas arba ant ledų. Visada patiekite atšaldytą.
Ar Warninks propaguoja kiaušinienę?
Nors jis dažnai vadinamas „ olandų kiaušinienė“, „advocaat“naudoja tik kiaušinių trynius, todėl jis turi gilų ir sodrų skonį.
Ar advocaat ir eggnog yra tas pats?
Abu gėrimai prasideda lygiai taip pat – kiaušinių trynius išplakite su cukrumi iki blyškumo ir tirštumo. Po to kiaušinienė sumaišoma su grietinėle ir kiaušinių b altymais, o advocaat sutirštėja tik kaitinant. … – Jei norite kiaušinienių, įpilkite grietinėlės ir atsargiai išplakite.