Logo lt.boatexistence.com

Ar šiandien laimėjo Sierra Canyon?

Turinys:

Anonim

The Huskies, vadovaujamas geriausios saugos trijulės Kalifornijoje, iškovojo 80:72 pergalę ir Siera kanjonui (15:1) patyrė pirmąjį pralaimėjimą atkrintamosiose varžybose nuo tada. 2018 m. sezoną ir nutraukia 21 atkrintamųjų varžybų pergalių seriją.

Koks buvo Sierra Canyon žaidimo rezultatas?

44-22 (L) Siera kanjonas prieš

Kas laimėjo Sjerą?

Vykdykite žaidimą Corona Centennial, kad Honor Bowl laimėtų Chatsworth Sierra Canyon. „Corona Centennial“saugas Jaysonas Cortesas atsikrato Siera kanjono gynėjo Angelo Pulido pirmojo kėlinio smūgio. Cortesas atliko du kamuolius ir daugiau nei 200 jardų ir buvo apdovanotas žaidimo MVP trofėjumi.

Ar Siera kanjonas pralaimėjo?

Šimtmečio žaidėjai penktadienio vakarą švenčia pergalę prieš šeimininką Sierra Canyon Southern Section Open diviziono titulo žaidime. Bronny, kurį „247Sports“įvertino 25-uoju geriausiu šalies antrojo kurso studentu, taip pat pataikė pagrindinį tritaškį, likus 4 minutėms, likus 23 sekundėms ir sumažinti „Centennial“pranašumą iki 70:67. Bet to nepakako.

Kam Siera kanjonas pralaimėjo?

Kažkas pamiršo pasakyti Siera kanjono priešininkui Corona Centennial, kad jis nevaidintų plėšiko. „Huskies“, kuriai vadovauja geriausias gynėjų trejetas Kalifornijoje, iškovojo pergalę 80:72, suteikdamas Siera kanjonui (15:1) pirmą pralaimėjimą atkrintamosiose nuo 2018 m. sezono ir nutraukė 21 atkrintamųjų varžybų pergalių seriją.