Logo lt.boatexistence.com

Kiek metų Pedersonui ant kanukų?

Turinys:

Pettersson padėjo J. T. Millero trečiojo kėlinio rezultatas – „Canucks“atsidūrė ant lentos. 22-ejų metų amžiaus Petterssonas sezoną pradėjo netolygiai. Jis turi penkis taškus (vienas įvartis, keturi rezultatyvūs perdavimai), 27 metimus į vartus ir net plius minus reitingas per 10 rungtynių.

Kiek metų yra Quinn Hughes?

Canucks žaidėjas Quinn Hughes: atmušė rezultatyvų rezultatyvų perdavimą

Hughesas atkovojo antrą Bo Horvato rezultatą, kuris trečiajame kėlinyje išlygino rezultatą 2:2. 22 m. Hughesas penkiose varžybose pelnė keturis taškus (du – jėgos žaidime), 12 metimų į tinklą, keturis blokuotus metimus ir įvertino plius 1.